KONST / Litografier / Färglitografi 16162016
nr 1616 2016
Ian Rusth
(f. 1950), Sverige
"Röd mjölk". Signerad och numrerad 175/180 -98. Färglitografi, bildmått: 33x41 cm, yttermått inklusive ram: 49x55 cm
Ian Rusth, svensk bildkonstnär född 1950.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 april 2024
kl 19:41:58
29/4 18:30:16